Spacer po fortach Ochoty

Komunikat o błędzie

Strict warning: Static function SassLiteral::isa() should not be abstract w require_once() (linia 12 z /var/www/vhosts/sekretywarszawy.pl/httpdocs/sites/all/modules/sass/phamlp/sass/script/literals/SassBoolean.php).

Spacer po fortach Ochoty

W najbliższą niedzielę, 8 grudnia mamy przyjemność zaprosić wszystkich, którzy chcieliby poznać nieco mniej znane miejsca w Warszawie, na wycieczkę po trzech XIX – wiecznych fortach znajdujących się na terenie dzielnicy Ochota.

Wycieczkę rozpoczniemy od Reduty 54 (Reduta Ordona). Kolejnym punktem wycieczki będzie Fort Szczęśliwice. Następnie przejdziemy przez Park Szczęśliwicki i ulicą Korotyńskiego dojdziemy do Fortu Rakowiec.

W trakcie wycieczki będzie wspomnienie o bohaterskiej obronie Reduty 54 w 1831 roku oraz omówienie ogólnego założenia obronnego rosyjskiej Twierdzy Warszawa.

Orientacyjny czas wycieczki: 2 godziny.

Zbiórka: niedziela, 8 grudnia godzina 11:00, na rogu ulic Bohaterów Września i Na Bateryjce.  

W imieniu Włodka, którego już niektórzy z Was znają, zapraszam na spacer. W imieniu własnym zachęcam do udziału, bo niewiele w Warszawie jest osób, które o tym miejscu opowiedzą z taką pasją, jak Włodek :-)

O spacerze przypomnimy jeszcze w newsletterze (w 20 sekund można się zapisać na stronie głównej) oraz na naszym fanpage`u na Facebooku: https://www.facebook.com/sekretywarszawy

Tagi:

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.