Informacje dotyczące spacerów po Warszawie

Informacje dotyczące spacerów po Warszawie

Drodzy Spacerowicze, najcierpliwsi z cierpliwych mieszkańców Warszawy i przyległości :)

Ważne zmiany nadchodzą w naszym, do tej pory dość luźnym, harmonogramie spacerów. W sezonie letnim i wczesnojesiennym, spacery będą się odbywały  w soboty, godzina rozpoczęcia spaceru pozostaje jednak bez zmian. Dotyczy to przede wszystkim spacerów regularnych - w przypadku wydarzeń o nieco innym charakterze, jak na przykład zwiedzanie połączone z ogniskiem, zwiedzanie Warszawy nocą czy tym podobnych, godzina może ulec zmianie.

Będę jednak Was o wszystkim na bieżąco informować, dlatego zachęcam do korzystania z newslettera, za którego pomocą wysyłam wyłącznie informacje dotyczące sekretowych wydarzeń. Nie bójcie się więc, że zostaniecie zasypani reklamami. Facebookowiczom polecam nasz profilhttps://www.facebook.com/sekretywarszawy

Druga informacja dotyczy regularności spacerów, które będą się teraz odbywały w każdą sobotę (wyłączając czas mojego urlopu w dniach 6-14 lipca). Mam już dla Was przygotowany plan, który znajdziecie w prawej, górnej części strony głównej. Zachęcam do zerknięcia. 

Wkrótce ruszamy również ze spacerami codziennymi, które mają na celu przybliżyć Warszawę odwiedzającym ją turystom. Będą to cykliczne wydarzenia i planowane trasy są związane głównie z turystycznymi szlakami w naszej stolicy. Zachęcam jednak i Was do udziału, jeśli będziecie mieli troszkę wolnego czasu w tygodniu. Odwiedzimy Stare i Nowe Miasto, Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat. Będziemy zaglądać także na Powązki Stare i Wojskowe, Pragę oraz do Królewskich Łazienek. Będziemy również odwiedzać miejsca związane z warszawskim gettem oraz wiele innych. Mówiąc krótko - będziemy zwiedzać Warszawę ;-) O tych spacerach będę jeszcze niedługo Was informowała.

Choć jeszcze nieco za wcześnie, ja już uważam sezon letnich przygód za otwarty. A wiadomo, że jak przygoda to tylko w Warszawie !

Słoneczne pozdrowienia, Amalia.

Dział:Historia