Szkrab w wielkim mieście

Czy napewno chcesz usunąć ten etap wycieczki?

Szkrab w wielkim mieście

Dla najmłodszych turystów stworzyliśmy wycieczkę “W poszukiwaniu Warsa i Sawy”. Jest to interaktywny spacer dla dzieci śladami bohaterów warszawskich legend. W czasie zwiedzania dzieci rozwiązują zagadki, biorą udział w konkursie i szukają legendarnych postaci uwiecznionych na staromiejskich kamieniczkach. Większa część wycieczki odbywa się na Starym Mieście. Poszukiwaczy przygód zachęcamy również do historyczno-przyrodniczej zabawy w zwiedzanie Łazienek Królewskich śladami pewnego Staszka, który lubił pomarańcze :-)

Dla kogo?: 
Szkoła podstawowa
Plan wycieczki: 

Poniżej znajdziesz moją propozycję planu wycieczki z podziałem na dni i poszczególne etapy. Wszystkie dodatkowe atrakcje tj. kino, centrum handlowe lub Centrum Nauki Kopernik zaplanujemy w czasie przygotowywania pełnej oferty.

Dzień I: 

W poszukiwaniu Warsa i Sawy

W poszukiwaniu Warsa I Sawy to interaktywny spacer dla dzieci śladami bohaterów warszawskich legend. W czasie zwiedzania dzieci rozwiązują zagadki, biorą udział w konkursie I szukają legendarnych postaci uwiecznionych na staromiejskich kamieniczkach.

2.0 h

Przygoda w królewskim parku

Przygoda w królewskim parku to gra miejska przygotowana z myślą o najmłodszych. Zwiedzanie parku połączone z zabawą z nagrodami i konkursem dla dzieci, to ciekawy sposób na poznawanie najpiękniejszych miejsc w Warszawie.

2.0 h
Zaplanuj swoją wycieczkę: 

Każdy z Was ma inne zainteresowania i potrzeby, dlatego stworzyłam możliwość ułożenia własnego planu wycieczki:

  1. Kliknij na etap wycieczki, aby dowiedzieć się więcej.
  2. Za pomocą przeciągania bloków możesz zmienić kolejność zwiedzania.
  3. Jeśli nie podoba Ci się etap wycieczki, możesz go zastąpić innym, klikając krzyżyk w lewym dolnym rogu.
  4. Dodaj nowy etap wycieczki za pomocą + (można dodać tylko 4 etapy na jeden dzień).
  5. Albo... skontaktuj się ze mną, a pomogę Tobie zaplanować wycieczkę
Skontaktuj się ze mną: 

Zostaw nam swój adres e-mail i telefon, a skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia pełnej oferty cenowej. W ofercie znajdą się także propozycję noclegów i restauracji.