Ulubione muzeum mieszkańców Warszawy - wyniki ankiety

Ulubione muzeum mieszkańców Warszawy - wyniki ankiety

Czołg Mina Goliath w Muzeum Powstania Warszawskiego
Wszystko już wiadomo!
 
Muzeum, które zebrało w naszej ankiecie najwięcej głosów, jest....uwaga, uwaga....Muzeum Powstania Warszawskiego!
Zebrało 39% głosów, podczas gdy 13% zebrało Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego, tyle samo Muzeum Łazienki Królewskie, po 8% Waszych głosów otrzymało Muzeum Wojska Polskiego i Zamek Królewski. Ostatnie miejsca w rankingu zajęły: Centrum Nauki Kopernik, Państwowe Muzeum Etnograficzne, Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza i Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa.
 
Dziękuję za Wasze głosy - już wkrótce pojawi się na stronie kolejna ankieta.
 
Tymczasem chciałam Was zachęcić do zaglądania na Sekrety Warszawy. Ponieważ okres świąteczny właściwie już za nami, czas wrócić do niedokończonych tematów z jesieni i rozpocząć kilka nowych. Będzie o:
 
1. Warszawskiej secesji (kontynuacja tematu),
2. Praskich kamienicach (czas nadrobić praskie zaległości),
3. Warszawskich mostach,
 
Ponadto pojawi się kilka historii o postaciach z przeszłości, do czytelni też wpadnie parę nowych pozycji, a dodatkowo planuję również cykl weekendowy - o czym, dowiecie się w sobotę.
 
Ponieważ regularność nie jest moją mocną stroną, nie planuję żadnego kalendarza wpisów i nie mogę obiecać kolejności występowania tematów - wszystko zależy od natchnienia ;-) Zapraszam do śledzenia strony www.sekretywarszawy.pl, a użytkownikom Facebooka polecam fanpage: https://www.facebook.com/sekretywarszawy.
Dział:Lifestyle