Spacer 24 lutego - Miłość niejedno ma imię, czyli śladami warszawskich miłości, romansów i słabości

Spacer 24 lutego - Miłość niejedno ma imię, czyli śladami warszawskich miłości, romansów i słabości

Luty, miesiąc miłości dobiega końca. Z okazji przypieczętowania sezonu serduszkowego zapraszam serdecznie na niedzielny spacer. Tak jak ostatnio, będzie to wycieczka śladem opowieści o ludziach - tych, którzy w Warszawie mieszkali całe życie, tych, którzy spędzili tu swoje młode lata, a także tych, którzy zaledwie musnęli miasto swoją obecnością. 

Tematem spaceru będą romanse, wielkie miłości i wielkie...słabości mieszkańców Warszawy. Czy będzie różowo-serduszkowo? Bynajmniej! Miłość niejedno ma imię, więc poznamy kogo lub co kochali wielcy, sławni, lubiani. Przygotujcie się więc na słodko-słone opowieści, ze szczyptą pikanterii i nutką humoru ;-)

Spacer odbędzie się w niedzielę, 24 lutego. Zaczynamy o godzinie 11:30, przy studni zwieńczonej panną z jednorożcem na rynku Nowego Miasta

Prognozy zapowiadają na dzień spaceru w miarę łagodną temperaturę (1st), być może nawet zaświeci słońce :-)

Na spacer zaprasza Amalia. 

***

Zdjęcie główne zrobione w 1939 roku przedstawia Marię Malicką i Karola Bendę w jednej ze scen przedstawienia "Zakochana", które odbyło się w Teatrze Malickiej w Warszawie. Fotografia pochodzi ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego.

  

Tagi: