Spacer po Ursynowie i ognisko integracyjne

Spacer po Ursynowie i ognisko integracyjne

Czy to prawda, że Ursynów jaki jest każdy widzi? Otóż, nie do końca. Jednak jaka naprawdę jest ta dzielnica pełna bloków z wielkiej płyty i wspomnień o serialu Alternatywy 4, będziemy mieli okazję się przekonać w trakcie kolejnego spaceru na zakończenie roku szkolnego, które choć formalnie większości z nas nie dotyczy, to jednak w sercu sieje pewien zamęt. Przynajmniej ja tak mam, że jak przychodzi końcówka czerwca to wracają wspomnienia z wakacji, morza szum, ptaków śpiew i różne inne sentymentalne wrażenia (truskawki ze śmietaną, gofry z cukrem pudrem i papierówki). 

Uznałam jednak, że spacer nie wystarczy, żeby godnie zaakcentować początek lata. Zapraszam więc wszystkich spacerowiczów do udziału w ognisku w Powsinie, na polance specjalnie do celu ogniskowego przygotowanej. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości - na polanę dojdziemy przez fragment Lasu Kabackiego. Zapewniam, że nie jest to ani daleko ani strasznie, a wrócić do domu można np. autobusem 519 :-)

Co należy zabrać ze sobą: kiełbasę lub inszą inszość, którą pragniecie upiec na kiju, coś do picia, dobry humor i ewentualnie kawałek czegoś do siedzenia. Może to być koc, a może być plecak lub kurtka -jak kto woli. Gitary i inne instrumenty również bardzo wskazane.

Rozważam jeszcze ewentualny przystanek na kiełbaskowe zakupy w Tesco na Kabatach, żebyście nie musieli ze sobą przez cały spacer dźwigać prowiantu, jednak tę kwestię rozważymy w trakcie.

Spotykamy się wyjątkowo w sobotę, 22 czerwca o godzinie 12:00 przy południowo-wschodnim wyjściu ze stacji metra Kabaty (na widoku powinny być Kebab King i Coffe Heaven).

Zapraszam,

Amalia :-)

 

 

Tagi: