Trzy place i zaciszne ulice

Trzy place i zaciszne ulice

Inaugurację sezonu wiosenno-spacerowego czas zacząć!


Pogoda coraz ładniejsza, temperatura rośnie, świat zaczyna się zielenić. Czas więc pochować puchowe płaszcze w najgłębsze czeluście szafy, zarzucić wiosenną kurtkę i ruszyć na spotkanie Warszawie! A ona kusi… kusi ciekawymi miejscami, wspaniałą historią, zakamarkami, które czekają na odkrycie. Dla wszystkich, którzy kochają Warszawę przygotowaliśmy cykl wiosennych spacerów.  Będziemy zaglądać w miejsca nieznane, a te które już znamy – odkrywać na nowo. Gwarantujemy ciekawie opowiedzianą historię, niezapomniane przeżycia i co najważniejsze – miłą atmosferę!

Na początek sezonu proponujemy spacer tematyczny „Trzy place i zaciszne ulice”. Jako że pierwszy spacerek odbędzie się w tygodniu, dla tych, którym obowiązki nie pozwolą dołączyć – robimy powtórkę w niedzielę. Spotykamy się więc:

  1. 11.04. (środa), godzina 10.30, na Placu Zbawiciela, przed wejściem do kościoła Najświętszego Zbawiciela.
  2. 15.04. (niedziela), miejsce i godzina spotkania jak wyżej. 

Trasa spaceru obejmuje: Plac Zbawiciela - Al. Wyzwolenia - Pl. Na Rozdrożu - fragment ul. Koszykowej - Al. Przyjaciół - Al. Róż - ul. Chopina - Pl. Konstytucji.
Będą stare fotki, mapy i plany. Porozmawiamy o tym co jest, wspomnimy to, czego już nie ma. 
Spacer poprowadzi nasz Spacer Master – Włodek Surowiecki. A zatem, do zobaczenia!

Udział w spacerze – 10 zł. Dzieci i młodzież do lat 12, bezpłatnie. Prosimy o potwierdzenie swojego udziału e-mailowo na adres: kontakt@sekretywarszawy.pl .

 

Tagi: